Вплив темпераменту на привабливість.

Швейцарські косметологи виявили прямий зв"язок між характером людини і її зовнішніми даними. І зробили обнадійливі висновки: красу можна виробити як силу волі, наполегливість та інші якості.
Відомо, що "чистих" типів темпераменту в природі не існує. У кожної людини присутня комбінація рис, притаманних і холекирку,і сангвініку, і меланхоліку, і флегматику. І лише домінуючі якості визначають її тип.
Із чотирьох типів темпераменту найкращим вважається сангвінік. Гнучка нервова система, приємний характер і вроджений оптимізм - все це сладає певний буфер, який захищає психіку від можливих потрясінь. Але, виявляється, бути сангвініком - це не лише відображати життєлюбство і відкритість... Вчені виявили, що сангвініки схильні до зовнішньої привабливості. Їм властиві позитивне ставлення до себе, самоповага і впевненість у своїх силах. Такий перелік якостей створює менше проблем в особистому житті і карєрному зрості. Любов і самореалізація - от головні умови при яких звичайні зовнішні дані перетворюються в особливо привабливі./Files/images/psiholog/0861-Темпераметр-600х500-280-грн-ЗАМЕНА-min.png
Знаючи про це, можна свідомо формувати і удосконалювати в собі ті риси характеру, які сприяють розквіту зовнішньої краси. І ціленаправлено впливати на негативні риси, які провокують наш "непривабливий" вигляд чи естетичні недоліки...
Фізіогномісти прийшли до такого висновку, що недоліки зовнішності мають корені в характері особистості. Жінка з холеричним типом темпераменту страждає обезводненням шкіри, варикозним розширенням вен і "дряблістю" м"язів. У дами-флегматика більше шансів зустрітись з такими проблемами, як целюліт, зайва вага, випадіння волосся чи припухлостями. Меланхолічний склад характеру нерідко пов"язаний із надмірною активністю сальних залоз, ожирінням і атонічністю шкіри. І, навіть, сангвініки не застраховані від проблем з шкірою. Через надмірну кількість мінералів у шкірі колір обличчя може бути нерівномірним.
Проте, те що запрограмоване природою, не обов"язково повинно бути законом вашого вигляду. Ми в змозі працювати над собою, вносити корективи, змінюючи ставлення до себе і до оточуючого світу. Тож творіть красу своїми руками!!!

Обійми мене ніжно...

/Files/images/psiholog/котята.jpeg

Як часто ви обіймаєтесь? Таке просте, здавалось би, запитання часто ставить нас у тупік. Особливо, коли ми одружені не перший рік, або, навпаки, давно не мали любовних пригод... Та хіба обійматись можна лише з тими,хто займає почесне місце коханих? Звичайно,ні.

А важливість таких "процедур" є просто неоціненною! Для того, щоб вас переконати, ось декілька цікавих фактів про обійми.

  1. Люди, які "недоотримали" обіймів у дитинстві , виростають замкнутими і невпевненими у собі.
  2. Дружні обійми стимулюють імунітет і підвищують рівень окситоцину - гормону, який знімає відчуття тривоги, самотності і нормалізує кров"яний тиск.
  3. Ніжна дружба дівчат-підлітків , яка проявляється у поцілунках і обіймах, є репетицією майбутніх стосунків з протилежною статтю.
  4. Існує версія, що звичай обіймтись при зустрічі виник із необхідності перевірити чи не захована зброя за пазухою у потенційного ворога.
  5. Жінки в еротичних обіймах більш за все цінують відчуття захищеності і емоційного тепла, а чоловіки - відчуття дотику жіночих грудей.
  6. Найчастіше обіймаються європейці, найрідше - американці.
  7. Італь"янці підрахували, що для того, щоб почувати себе щасливою, людина повинна обійматися з кимось як мінімум 8 разів на день.
  8. А в клінічній психології, навіть, є розділ, об"єктом вивчення якого - обійми!

Тож, хоча свято обіймів святкується у світі 21 січня, його можна влаштовувати собі щодня. Спробуйте і вам обов"язково сподобається!!!

Дещо про емоції.

Світ емоцій - необ"ємний і багатогранний. Стільки, сікльки відтінків кольорів може розпізнати людське око, стільки емоцій може пережити людське серце...
Що ж таке емоції? Емоції — це психічне відображення у формі переживання життєвого смислу явищ і ситуацій. В емоційних переживаннях відбивається життєва значущість інформації. Якщо предмети чи явища задовольняють потреби людини або полегшують задоволення їх, то в неї виникають позитивні емоції, якщо ні — негативні.
Люди відрізняються своїм сприйняттям світу і, відповідно, відрізняються рівнем емоційності. Проте різні емоції в той чи інший момент свого життя переживає кожна людина, вони і визначають поведінку людини,забезпечують енергетичну основу її діяльності. У людини, яка відчуває, наприклад, скорботу, гнів, радість, інші емоційні переживання, відбуваються різні зміни не лише в діяльності внутрішніх органів, а й у зовнішньому вигляді (міміка, пантоміміка тощо). Змінюється вираз обличчя, голос. Через виразні рухи і дії, як правило, розкривається почуттєва сфера особистості.
Страх - емоція, що виникає в ситуаціях загрози біологічному або соціальному існуванню людини і спрямована на джерело справжньої або уявної небезпеки. Індивід у психологічному стані страху, як правило, змінює свою поведінку. Страх у людини викликає депресивний стан, неспокій, прагнення уникнути неприємної ситуації, іноді паралізує її діяльність. Якщо джерело небезпеки є невизначеним або неусвідомленим, стан, що виникає, називається тривогою. Під впливом страху в людини виникають вегетативні дисфункції, з'являється своєрідний вираз обличчя. У випадках, коли страх досягає сили панічного страху, жаху, він здатний нав'язати стереотипи поведінки (втеча, заціпеніння, захисна агресія). Неадекватні реакції страху спостерігаються при різних психічних захворюваннях (фобії).
Настрій - відносно тривалий, стійкий психічний стан помірної або слабкої інтенсивності, що виявляється як позитивний або негативний емоційний фон психічного життя індивіда. Настрій може бути радісним або сумним, бадьорим або пригніченим. Джерелом виникнення того чи іншого настрою є, як правило, стан здоров'я або становище людини серед людей. Разом з тим настрій, у свою чергу, впливає на ставлення людини до свого оточення: неоднаковим воно буде у радісному настрої і, наприклад, у пригніченому.
Пристрасть - це сильне, стійке всеохоплююче почуття, яке домінує над іншими спонуками людини і призводить до зосередження на предметі пристрасті всіх її сил і поривань. Причини формування пристрастей різні. Вони можуть визначитися усвідомленими ідейними переконаннями, виходити з тілесних потягів. Пристрасть нерідко є рушійною силою великих справ, подвигів, відкриттів. У медицині багато прикладів, коли в ім'я врятування людини, з метою вивчення тяжких захворювань та розробки методів боротьби з ними лікарі проводили досліди на собі.
Афект - сильний і відносно короткочасний емоційний стан, пов'язаний з різкою зміною важливих для суб'єкта життєвих обставин; характеризується яскраво вираженими руховими виявами та змінами у функціях внутрішніх органів.
Співчуття — це певною мірою своєрідна екранізація (поглинання) почуттів іншого на свою духовну сферу. Співчува­ти — значить відчувати іншого всім своїм єством. Спів­чуття починається з факту нашої присутності, інколи мовчазної.
Нехай у вашому житті буде побільше позитивних емоцій!!!

Психологію можна віднести до одної з найцікавіших наук. Якщо Вам все ж хочеться дізнатися більше, то цікаві факти про психологію Вам допоможуть.

#1: Мозкова діяльність продовжується навіть тоді, коли ми відпочиваємо. У цей момент відбувається фільтрація того, що дійсно потрібно відкласти в пам'яті, а що прибрати «про запас». Прокинувшись вранці ви ніколи не забудете те, що дійсно важливо для вас, але і не згадайте того, на чому не зупинили свою увагу вчора.

#2: Людина відчуває себе більш успішною та щасливим тільки тоді, коли її мозок чимось зайнятий. Більш того, сіра речовина не цікавить монотонна робота – мова йде як раз про постійну метушню концентрації та перемикання з однієї роботи на іншу. Тільки в такі моменти людина відчуває себе щасливою.

#3: Ви не можете не звертати увагу на їжу, на секс та на небезпеку. Чи помічали ви, що люди завжди зупиняються, щоб подивитися на сцени нещасних випадків. Насправді, ми не можемо не звертати уваги на ситуацію небезпеки. У кожної людини є особлива частина мозку, яка відповідає за виживання та запитує: «Чи можу я це з'їсти? Чи можна з цим зайнятися сексом? Може це мене вбити?».

#4: Дослідники довели, що якщо в юності людина вміла відмовлятися від того, чого сильно бажала, їй даються життєві випробування простіше та з мінімальними втратами.

#5: Для того, щоб до чогось звикнути необхідно трохи більше 2-х місяців, а точніше – 66 днів. Саме такий період знадобиться людині для того, щоб сформувати та довести до автоматизму будь-яку дію. Наприклад, якщо ви хочете перейти на правильне харчування, то вам може знадобитися трохи менше – приблизно 55 днів. А ось до спорту доведеться звикати довше – до 75 днів.

Кiлькiсть переглядiв: 3094