Девіз учнівського самоврядування “Геліос”

“Хай вогонь в серцях палає,
“Геліос” всіх нас єднає

організація учнівського самоврядування “Геліос”
Існує у комунальному закладі "Харківська гімназія № 130 Харківської міської ради"

СТРУКТУРА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Парламент гімназії (ГП) – законодавчий та виконавчий орган самоврядування, звітний загальношкільною конференцією, підзвітний на один навчальний рік. До нього входять по одному учневі з кожного класу. З членів обираються:

- Президент Гімназії ;

- Віце – президент гімназії;

- Голова ради «Нове покоління»;

- Заступник голови ради «Нове покоління»;

- Голова «Зіркової ради»;

- Заступник голови «Зіркової ради»:

- Керівник центру внутрішніх справ:

- Керівник центру дозвілля;

- Керівник центру преси;

- Керівник центру творчості.

Президент, віце – президент і голови рад не є членами центрів.

Президент організовує роботу шкільного парламенту відповідно до плану роботи школи, рішення парламенту; здійснює загальний контроль за виконавською дисципліною; координує роботу центрів; проводить засідання шкільного парламенту; організовує навчання керівників центрів шкільного парламенту.

Віце – президент – здійснює роботу з активізації діяльності центрів, контролює виконання рішень засідань шкільного парламенту, здійснює оформлення його матеріалів. У разі відсутності президента виконує його обов’язки.

Керівники центрів звітують не рідше одного разу на місяць на засіданнях шкільного парламенту. Систематично проводять роботу зі свого напрямку і подають віце – президенту інформацію.

Керівний склад організації
учнівського самоврядування
«Геліос»
Ø Лідер – Дідюкова Анастасія
Ø Заступник – Холопченко Валерія

Наша діяльність у 2021/2022 навчальному році:

10 листопада 2021 року в режимі - онлайн відбулася звітно-виборча конференція лідерів дитячої - юнацької громадської організації "РОСТОК" учнівського самоврядування Новобаварського району . У порядку денному були заслухані звіти голів шкільних ДЮГО за 2020/2021 навчальний рік, обрані основні напрями роботи районної організації та лідери кожного структурного підрозділу. Учні обмінялися думками, стосовно подальшої співпраці, спланували роботу та вже знайшли декілька цікавих ідей.

/Files/images/2021/samovryaduvannya/1636552139477.jpg

11.11.2021 лідери учнівського самоврядування ХЗОШ 130 Войтенко Валерія, Малихіна Поліна, Гіблалієва Саміра стали учасниками звітно-виборчої конференції Координаційної ради ХМОУС на базі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Лідери районів поділились досвідом роботи у проєктній діяльності, участю у роботі шкіл розвитку м. Харкова

/Files/images/2021/samovryaduvannya/IMG-84092f4f76a925c759f96af32c78a816-V.jpg